Sekretet që të ndihmojnë ta nisësh ditën më ngrohtë

Sekretet që të ndihmojnë ta nisësh ditën më ngrohtë

Janë të shumta këshillat në këtë kohë të vitit për të luftuar temperaturat e ulëta: vishu trashë, ha mëngjes të pasur,...

Njihuni me shqiptaren e cila po ‘’çmend’’ të gjithë me fotot erotike

Njihuni me shqiptaren e cila po ‘’çmend’’ të gjithë me fotot erotike

Vajza nga Tirana, Redona Koçi është cilësuar si një...

Dashuria e motrave

Dashuria e motrave

Bella Hadid bëri një debutim spektakolar në shfaqen...

20-vjeçarja e cila po trazon rrjetet sociale (Foto)

20-vjeçarja e cila po trazon rrjetet sociale (Foto)

Sommer Ray është modele amerikane, e cila dhe pse vetëm...

Rita Ora ndryshon ngjyrën e flokëve

Rita Ora ndryshon ngjyrën e flokëve

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora...

tjera nga kategoria
Fotoja që “çmendi” 8 milionë persona

Fotoja që “çmendi” 8 milionë persona

Është vetëm 19 vjeçe, por çdo ditë e më...

Gigi me e dashuruar se kurre (Foto)

Gigi me e dashuruar se kurre (Foto)

Tashmë është bërë zyrtare lidhja në mes Gigi...

 Hirushja e jetes reale (Foto)

Hirushja e jetes reale (Foto)

Claire Danes ka qënë mahnitëse në Met Gala ku dukej...

 Cila me bombastike, Beyonce apo Kim? (Foto)

Cila me bombastike, Beyonce apo Kim? (Foto)

Edhe një vit me mbrëmjen e famshme Met Gala, e edhe një...

 Nicole Scherzinger ne forme perfekte (Foto)

Nicole Scherzinger ne forme perfekte (Foto)

Nicole Scherzinger nuk ka hezituar kurrë për të shfaqur format e...

Victoria Beckham prapaskenave (Foto)

Victoria Beckham prapaskenave (Foto)

Ajo shpesh herë i shpërblen fansat e saj me foto prapaskenave në...

Rita Ora dhe motra, foto gjysme te zhveshura (Foto)

Rita Ora dhe motra, foto gjysme te zhveshura (Foto)

Rita Ora i ka kënaqur edhe një herë tjetër ndjekësit...

Kjo eshte 51 vjecarja me seksi e Instagramit (Foto)

Kjo eshte 51 vjecarja me seksi e Instagramit (Foto)

Paulina Porizkov mund të jetë e re në Instagram, por na e ka...

 Lemonade e Beyonce nuk i referohet vetem nje personi (Foto)

Lemonade e Beyonce nuk i referohet vetem nje personi (Foto)

Beyonce pas lansimit të albumit Lemonde u përfol më shumë...

Irina Shayk ne rolin e "mamase" (Foto)

Irina Shayk ne rolin e "mamase" (Foto)

Irina Shayk dukej mahnitëse teksa ka pozuar në Nju Jork...

 Te famshmit qe u bene te pasur para te tridhjetave (Foto)

Te famshmit qe u bene te pasur para te tridhjetave (Foto)

Ndonjëherë duhet shumë punë për të arritur...

 "Kim Kardashian" meksikane (Foto)

"Kim Kardashian" meksikane (Foto)

Modelja sensuale meksikane Jocelyn Cano ka rrëmbyer vëmendjen e...

Familja e Sulltan Sylejmanit drekon ne "Fshatin Shqiptar" (Foto)

Familja e Sulltan Sylejmanit drekon ne "Fshatin Shqiptar" (Foto)

Aktori i njohur, Halit Ergenç së bashku me bashkëshorten e tij...

Engjelli i nxehet i Victoria`s Secret (Foto)

Engjelli i nxehet i Victoria`s Secret (Foto)

Sara Sampaio nuk e ka aspak problem të zhvishet. Modelja portogeze e...

Ja serialet me te famshme turke (Foto)

Ja serialet me te famshme turke (Foto)

Serialet turke kanë bërë bujë të madhe....

Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90