Sa shpesh duhet larë një bebe brenda javës?

Sa shpesh duhet larë një bebe brenda javës?

Momenti i banjos është shumë i rëndësishëm për rritjen e fëmijës, kjo pasi përveç faktit që e mban atë të pastër, e qetëson dhe argëton. Duke filluar nga...

tjera nga kategoria
Kujdes! Konsumi i tepërt i qumështit mund t’ju vrasë

Kujdes! Konsumi i tepërt i qumështit mund t’ju vrasë

Konsumi i qumështit është këshilluar gjithnjë nga...

Pas këtij lajmi do filloni të hani fasule çdo ditë

Pas këtij lajmi do filloni të hani fasule çdo ditë

Fasulet janë shumë popullore në shumë kultura dhe janë...

Ushqimet që mbajnë larg stresin

Ushqimet që mbajnë larg stresin

Sipas disa studimeve, është rezultuar se ushqyerja ndikon në...

 Thuajini lamtumire dentistit, nje japonez gjen zgjidhjen per dhembet e prishur

Thuajini lamtumire dentistit, nje japonez gjen zgjidhjen per dhembet e prishur

Një shkencëtar japonez ka gjetur zgjidhjen për të...

 Nese e keni gishtin e dyte me te gjate se te madhin, jeni ne rrezik! (Foto)

Nese e keni gishtin e dyte me te gjate se te madhin, jeni ne rrezik! (Foto)

Ky fenomen është shumë i përhapur dhe raportohet se shfaqet...

 Fiku, fruti ideal kunder lodhjes dhe infeksioneve

Fiku, fruti ideal kunder lodhjes dhe infeksioneve

​Përveç sasisë së madhe të sheqerit që e...

Gjashte menyra natyrale per te pastruar trupin ne pranvere

Gjashte menyra natyrale per te pastruar trupin ne pranvere

Dimri është stina ku njerëzit bëhen më pasiv dhe...

Kjo eshte receta per lekure te shendetshme

Kjo eshte receta per lekure te shendetshme

Lëkura është një faktor shumë i...

Femijet qe perdorin celularet, rrezikohen nga kjo semundje

Femijet qe perdorin celularet, rrezikohen nga kjo semundje

Të vegjlit të cilët përdorin celularët e tyre të...

Menyra natyrale per te eliminuar aromen e pakendshme te kembeve

Menyra natyrale per te eliminuar aromen e pakendshme te kembeve

Era e keqe e këmbëve mund të vijë si pasojë e...

Keni probleme me mbetjen shtatzene? Provoni keto 5 menyra per te rritur fertilitetin

Keni probleme me mbetjen shtatzene? Provoni keto 5 menyra per te rritur fertilitetin

Edhe pse ndoshta në fund do ju duhen intervenime mjekësore,...

Deshironi gjume te mire? Hani cokollate te zeze

Deshironi gjume te mire? Hani cokollate te zeze

Ngrënia e çokollatës së zezë mund të jetë...

Arsyet pse eshte mire qe te mbani mjeker

Arsyet pse eshte mire qe te mbani mjeker

Vendosja për të rritur mjekrën mund të jetë një...

Virusi Zika shkakton edhe anomali të tjera

Virusi Zika shkakton edhe anomali të tjera

Zyrtarë të Federatës së Shëndetësisë,...

Eliminoni ngjyren e erret ne nensqetulla ne menyre natyrale

Eliminoni ngjyren e erret ne nensqetulla ne menyre natyrale

Shumë femra e kanë problemin e nënsqetullave me ngjyrë...

Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90