A ndikon numri i partnerëve të mëparshëm në divorc?

A ndikon numri i partnerëve të mëparshëm në divorc?

Sipas një studimi është zbuluar se si numri i partnerëve seksual të mëparshëm mund të ndikojë në martesën tënde. Një hulumtim i...

Komplimentet që një mashkulli i pëlqen t’i dëgjojë

Komplimentet që një mashkulli i pëlqen t’i dëgjojë

Sipas një sondazhi komplimentet që meshkujt dëshirojnë ti...

Vendi që kërkon të vendos

Vendi që kërkon të vendos 'taksë beqarie'

Sindikata e Punëdhënësve thotë se një masë...

Vajza, këta tipa meshkujsh nuk tradhtojnë!

Vajza, këta tipa meshkujsh nuk tradhtojnë!

Hulumtuesit e një universiteti britanik kanë zbuluar se meshkujt me...

Sipas shkencës kjo është mosha ideale për t’u bërë nënë

Sipas shkencës kjo është mosha ideale për t’u bërë nënë

Nëse je ende në të 20-at e tua, ndoshta je familjarizuar me...

tjera nga kategoria
Shihni kafe në ëndërr? Ja kuptimi

Shihni kafe në ëndërr? Ja kuptimi

Kafja është një nga ato gjërat që ose e duam, ose e...

Ja çfarë e bën një femër të dashurohet pas një mashkulli

Ja çfarë e bën një femër të dashurohet pas një mashkulli

Besohet gjerësisht se gjëja më e rëndësishme që e...

Eksperienca me pastruesen: Bëmë seks mbi tavolinë si të çmendur

Eksperienca me pastruesen: Bëmë seks mbi tavolinë si të çmendur

“Po kaloj seksin më të mirë të jetës sime me...

Oferta e hoteleve në Itali: Nëse ngjizni një fëmijë, dhoma është falas

Oferta e hoteleve në Itali: Nëse ngjizni një fëmijë, dhoma është falas

“Ejani në Assisi. Bashkë”. Kjo është iniciativa...

Horoskopi, 21 nëntor 2016

Horoskopi, 21 nëntor 2016

Dashi 21/3 - 20/4 Keni shumë mundësi të këndshme...

Ushqimet që iu ndihmojnë të keni një gjoks të hatashëm

Ushqimet që iu ndihmojnë të keni një gjoks të hatashëm

Shumë femra preferojnë që ta rrisin masën e gjoksit të...

Zbulim: Ja ku jetojnë meshkujt më seksi në botë

Zbulim: Ja ku jetojnë meshkujt më seksi në botë

Mendoni për cilin vend bëhet fjalë? Ku jetojnë meshkujt...

Gabimet që bëjmë kur zgjohemi nga gjumi

Gabimet që bëjmë kur zgjohemi nga gjumi

Secili nga ne e kemi një rutinë që funksionon për zgjimin...

Shqipja i heq brekët dhe tregon zogun 100% nudo: Gjërat e bukura duhen treguar

Shqipja i heq brekët dhe tregon zogun 100% nudo: Gjërat e bukura duhen treguar

Është vetëm 20 vjeç, por mjaft ambicioze dhe e guximshme....

Nje makine super luksoze cudit tetovaret

Nje makine super luksoze cudit tetovaret

Tetovarët gjithmonë janë shquar për surpriza dhe befasi...

 Si t`i rregulloni floket ne ditet me shi (Video)

Si t`i rregulloni floket ne ditet me shi (Video)

Gjatë ditëve me shi, një nga dilemat më të mëdha...

 Kater gabimet qe gjithmone ua prishin lidhjen

Kater gabimet qe gjithmone ua prishin lidhjen

Komunikimi është çelësi i raporteve të...

Si mund te jemi te lumtur

Si mund te jemi te lumtur

Vënia e synimeve të mëdha përpara mund të ndikojë...

Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90