Ja dhurata e Sefë Duraj për këtë verë! (Foto)

Ja dhurata e Sefë Duraj për këtë verë! (Foto)
nga femra.ch
Prishtinë | 13 Korrik 2017 | 21:37

Një artist që punon i qetë dhe këngët dhe projektet e tij dëgjohen gjithmonë shumë e më shumë. Ky është artisti Sefë Duraj, i cili përvec shumë angazhimeve që ka në mbrëmje muzikore e sidomos edhe në dasmë gjatë kësaj verë ka dashur të dhurojë një album të tërë që përmban 10 këngë. Disa nga këngët janë puna e tij për 6 muaj ndoshta ndonjëra edhe e dëgjuar apo e parë me shumë sukses dhe me klipe, por edhe këngë të reja. Edhe këtë herë artisti i njohur ka zgjedhur bashkëpunëtorët e ngushtë e më të mirët si: Fatmir Muja, Arsim Bunjaku, Ardian Kastrati, Rrahman Kryeziu e Progy Group. Albumi mban titullin “S’ka si zemra” nën editimin e Eurolindit e sapo ka dalë në treg, ndërsa shumë shpejt do të vijnë edhe disa video në kanalin Youtube të këtyrë këngëve vërtetë të bukura.

Image
Image
Image

 

Komentet

Komente (0) | Kthehu
*
*
*
Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90