LIL G dhe DARJA shumë shpejt me dy super projekte (Foto)

LIL G dhe DARJA shumë shpejt me dy super projekte (Foto)
nga femra.ch
Prishtinë | 13 Korrik 2017 | 21:25

Janë një cift shumë simpatik të cilët përvec se jeta dhe marrëdhënia e tyre shkon shumë mirë, ata po punjnë fort që të vijnë së bashku me dy projekte të fuqishme. Po flasim për Lil G dhe Darja, të cilët mësojmë se do të vijnë me dy këngë të reja me videoklipe, njëra do të dalë në fund të korrikut e tjetra nga fundi i gushtit, video xhiruar nga Max Production. Emri i vërtetë i Lil G është Arlind Pashollari e ka vite që merret me muzikë Rap, ndërsa Tarja është pianiste nga Finlanda. Reperi bashkë me artisten jetojnë që 2 vite në Finlandë, e do të na befosojnë  me dy këngët që po vijnë, njëra me temë sociale e tjetra e përshtatshme për verë, ku kureshtja e shumë ndjekësve nuk mungon e nuhaten të jenë vërtetë hite të bukura shqiptare.

Image
Image
Image

 

Komentet

Komente (0) | Kthehu
*
*
*
Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90