Pro Band me këngën e Armendit dhe Aidës hit i kësaj vere

Pro Band me këngën e Armendit dhe Aidës hit i kësaj vere
nga femra.ch
Prishtinë | 11 Korrik 2017 | 13:19

Ka ardhur një këngë që po pëlqyer mjaft. Grupi Pro Band kanë sjellë këngën e bukur "Mirë ja bone" me tekst dhe muzikë të dyshes së njohur Armend Rexhepagiq dhe Aida Baraku. Kënga ka edhe lojë shumë intesante fjalësh ndërsa dhe një super klip, e të drejtat e këngës i ka Vizioni&Libonia. Ne mësojm? se personazhi simpatik që jep hijeshi klipit është nipi i këngëtarit Moni, e tashmë vetëm për pak orë nga publikimi kënga është kthyer në një hit veror.

https://www.youtube.com/watch?v=mikyw97ApDE

Komentet

Komente (0) | Kthehu
*
*
*
Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90