Arian Krasniqi lanson projektin e ri “Pse e dua nuk kam faj”

Arian Krasniqi lanson projektin e ri “Pse e dua nuk kam faj”
nga femra.ch
Prishtinë | 11 Korrik 2017 | 13:09

I bukur, i talentuar dhe shum serioz në punë. Ky është Arian Krasniqi i cili ka bërë që të ketë shumë fansa nga pas. Ai njihet nga fansat si këngetari më i kërkuar i ahengjeve familjare në rrethin ku jeton. Artisti është shumë i angazhuar gjatë kësaj stine sidomos në dasma dhe ahengje familjare , dhe para sezonit ka vendosur që për publikun e ti të sjell një projekt të ri muzikor. Kënga është shumë ritmike dhe mban titullin “ Pse e dua nuk kam faj” . Kënga premieren eksluzive e ka pasur ne kanalin më të madh muzikor në trojet shqipetare në ArkivaShqip,  kanal ky me mbi 1 milion ndjekës.

https://www.youtube.com/watch?v=SqgnC0xDrqU

Komentet

Komente (0) | Kthehu
*
*
*
Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90