“Syni jem”, ky eshte hiti i veres nga Astrit Mulaj, pelqehet qe ne start

 “Syni jem”, ky eshte hiti i veres nga Astrit Mulaj, pelqehet qe ne start
nga femra.ch
Prishtinë | 07 Korrik 2017 | 01:09

Një artist me zë të vecantë por shumë i pëlqyer e I kërkuar kudo. Ky është Astrit Mulaj, i cili ka sjellë në këto ditë të nxehta vere një super projekt me titull “Syni jem”. Ne mësojmë se kënga është punuar nga njerëz të mëdhënj të muzikës, ku muzika dhe teksti është kirjuar nga Ilir Berani, e orkestrimi nga Miti Geci e producenti është Eurolindi. Këngëtari mes shumë angazhimeve verore ka dashur të sjellë këtë këngë të bukur me klip për adhuruesit e muzikës së tij, ndërsa vazhdon të jetë nën menaxhimin e IB MANAGEMENT. Mos e leni pa e dëgjuar dhe parë klipin e këngës së tij të sapo publikuar pasi ia vlen.

https://www.youtube.com/watch?v=mn5YeyhvgQo

Komentet

Komente (0) | Kthehu
*
*
*
Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90