Zbulohet sozia e Butrint Imerit, ngjashmëria e tyre është e frikshme (FOTO)

Zbulohet sozia e Butrint Imerit, ngjashmëria e tyre është e frikshme (FOTO)

Kemi parë persona që ngjajnë aq shumë me njëri-tjetrin sa edhe jemi habitur. Këngetari  Butrint Imeri me sa duket ka një person që ngjashmëria mes...

“Miss dhe Mister Vogëllushi” me 30 korrik në Shkodër, producentja ka gati një super show (Foto)

“Miss dhe Mister Vogëllushi” me 30 korrik në Shkodër, producentja ka gati një super show (Foto)

Producentja e njohur shkodrane Shpresa Drasati ka gati në mbrëmjen e...

Ja dhurata e Sefë Duraj për këtë verë! (Foto)

Ja dhurata e Sefë Duraj për këtë verë! (Foto)

Një artist që punon i qetë dhe këngët dhe projektet e...

LIL G dhe DARJA shumë shpejt me dy super projekte (Foto)

LIL G dhe DARJA shumë shpejt me dy super projekte (Foto)

Janë një cift shumë simpatik të cilët përvec se...

B Boy pas suksesit me “Weekend”, vjen me një pesëmbëdhjetëshe (Foto)

B Boy pas suksesit me “Weekend”, vjen me një pesëmbëdhjetëshe (Foto)

Atë e njohim si B Boy por vetëm në art, e në të...

tjera nga kategoria
Violinisti i talentuar e super i kërkuar Besnik Berisha

Violinisti i talentuar e super i kërkuar Besnik Berisha

E kush nuk e njeh atë sidomos kohët e fundit që po bën...

"Qaj moj zemer qaj" vjen nga Fidan Prelezi & Drejtimja

"Qaj moj zemer qaj" vjen nga Fidan Prelezi & Drejtimja

Zakonisht jemi mësuar që gjatë sezonit veror të jemi...

Pro Band me këngën e Armendit dhe Aidës hit i kësaj vere

Pro Band me këngën e Armendit dhe Aidës hit i kësaj vere

Ka ardhur një këngë që po pëlqyer mjaft. Grupi Pro...

KMC, freskon verën me ritmet e “A ma fal”

KMC, freskon verën me ritmet e “A ma fal”

“A ma fal” e KMC-së, lançohet të shtunën!...

Arian Krasniqi lanson projektin e ri “Pse e dua nuk kam faj”

Arian Krasniqi lanson projektin e ri “Pse e dua nuk kam faj”

I bukur, i talentuar dhe shum serioz në punë. Ky është...

Pas suksesit në duet me “Zjarr sonte”, Lul Vushtria gati për…

Pas suksesit në duet me “Zjarr sonte”, Lul Vushtria gati për…

Ai ka vite e vite që njihet si ndër instrumentistët më...

 “Syni jem”, ky eshte hiti i veres nga Astrit Mulaj, pelqehet qe ne start

“Syni jem”, ky eshte hiti i veres nga Astrit Mulaj, pelqehet qe ne start

Një artist me zë të vecantë por shumë i pëlqyer e...

Senjorita e Metit ecën mirë, këngë për qefin e tij

Senjorita e Metit ecën mirë, këngë për qefin e tij

Ai është një personazh që jetën dhe punën e tij e...

Kujt ia besoi hitin Armendi dhe Aida..një super personazh në klip..(Foto)

Kujt ia besoi hitin Armendi dhe Aida..një super personazh në klip..(Foto)

Kanë zgjedhur të bashkëpunojmë me dyshen e hiteve shqiptare...

Pas super duetit me Lorin, Krenar Krasniqi vjen me një album “live”

Pas super duetit me Lorin, Krenar Krasniqi vjen me një album “live”

Pas suksesit që ai kishte në duetin me artisten Lori në...

“M’thuaj” thotë mjaft bukur Gentjana Gjergji

“M’thuaj” thotë mjaft bukur Gentjana Gjergji

Sapo ka lansuar një këngë duet së bashku me babain e saj...

“Tash dije” vjen nga The Don ft OnBoy

“Tash dije” vjen nga The Don ft OnBoy

Liridon Vllasi apo i njohur me emrin artistik si The Don dhe Memi Hoti apo i...

Ju prezantojmë truprojën shqiptar që ruan VIP-at e botës (Foto)

Ju prezantojmë truprojën shqiptar që ruan VIP-at e botës (Foto)

Ai është shqiptar pavarësht që e sheh përkrah emrave...

"Ok, ok nasht" thotë talenti i ri i muzikës 16 vjeçari Turabi Hajolli

"Ok, ok nasht" thotë talenti i ri i muzikës 16 vjeçari Turabi Hajolli

Është vetëm 16 vjeçar dhe po e shijon në maksimum...

Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90