Remi: Si ka ndryshuar muzika e viteve të arta, pse vendosa të kthehem në Kosovë

Remi: Si ka ndryshuar muzika e viteve të arta, pse vendosa të kthehem në Kosovë

Hitet e tij janë nga të pavdekshmet, sigurisht që gjeneratat e reja ndoshta edhe mund të kenë haruar atë mirëpo me të dëgjuar këngët i'u...

Isak Karaxha zëri që jehon nga gurbeti

Isak Karaxha zëri që jehon nga gurbeti

Isak Karaxha këndon që nga vitet 90-të. Ai është...

Iva Aliko: Ja cili politikan plak më dhuroi super apartament

Iva Aliko: Ja cili politikan plak më dhuroi super apartament

Iva Aliko është një vajzë seksi nga Tirana, që...

Roland Gjergji- Jam pritur mire, ne cdo skene ku kam performuar!

Roland Gjergji- Jam pritur mire, ne cdo skene ku kam performuar!

Eshte I ri, I talentuar dhe e do muziken me shpirt. Roland Gjergji, vjen nga...

Njihuni me Lola Pink, emri premtues i skenes shqiptare

Njihuni me Lola Pink, emri premtues i skenes shqiptare

E re dhe shumë ambicioze, ka nisur një karierë të bujshme...

tjera nga kategoria
Dhe Miss Bikini eshte... (Foto)

Dhe Miss Bikini eshte... (Foto)

Kur temperaturat kanë shënuar deri në 40 gradë celsius edhe...

Top Awards me cmime, dukje dhe incidente (Foto)

Top Awards me cmime, dukje dhe incidente (Foto)

U fol gjatë e gjatë deri sa erdhi në mbrëmjën e 24...

Vera e dueteve

Vera e dueteve

Të gjithë për të kapur verën me një super hit, e...

E paharruar Vera kur do te martohem vete (Foto)

E paharruar Vera kur do te martohem vete (Foto)

Një tjetër artiste e ëmbël këtë herë...

Sjam e pasur, por kam cfare me duhet

Sjam e pasur, por kam cfare me duhet

Ajo për momentin ndodhet në Amerikën e largët në...

Parada e shqiptareve ben te kerceje edhe amerikanet

Parada e shqiptareve ben te kerceje edhe amerikanet

Një paradë e bukur ku edhe këtë herë dominoi ngjyra...

Mundesisht tre muajt e veres brenda ne uje

Mundesisht tre muajt e veres brenda ne uje

Ka qenë këtë vit një nga femrat më të lakuara...

Te famshmit qe e kuqen Francen

Te famshmit qe e kuqen Francen

Të gjithë shqiptarët gjatë të shtunës ishin...

Kenduan kuq e zi per kombetaren

Kenduan kuq e zi per kombetaren

Sipas vendit edhe kuvendi, sipas momentin edhe historisë edhe teksti dhe...

VIPAT prashikojne ndeshjen Shqiperi-Zvicer

VIPAT prashikojne ndeshjen Shqiperi-Zvicer

Jo vetëm të flaktët e sportit, por i madh dhe i vogël do...

Me femijet e tyre ne klipe

Me femijet e tyre ne klipe

Një video sot jo vetëm që kushton, por edhe duhet të...

Vipat nisin agjerimin

Vipat nisin agjerimin

Ka nisur muaji i agjërimit, e pavarësisht se e takojmë apo...

Gjithmone kam pasur fat

Gjithmone kam pasur fat

Deri tani ky është titulli më i rëndësishëm...

Te huajt me shqiptaret (foto)

Te huajt me shqiptaret (foto)

Vazhdojnë të jenë në modë duetet, bashkëpunimet...

Na ishte nje here matura e VIPAVE

Na ishte nje here matura e VIPAVE

Dikur ishin të paktat mundësisë që të festoje...

Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90