Bota e Yjeve
Mbrojtėsi i kombėtares i martuar me “Miss Shqipėrinė”, ajo i shkruan: Jam krenare pėr ty

Mbrojtėsi i kombėtares i martuar me “Miss Shqipėrinė”, ajo i shkruan: Jam krenare pėr ty

Pas suksesit të mbrëmshëm në Armeni, djemtë e Kombëtares kanë marrë...

Foto: Zajmina mbėshtet Kombėtaren me simbolet Kuq e Zi

Foto: Zajmina mbėshtet Kombėtaren me simbolet Kuq e Zi

Këngëtarja Zajmina Vasjari ka postuar disa foto ku ka dalë më simbolet e flamurit Kuq e Zi. Ku...

Princesha Elia Zaharia kėrkon lirimin e Ballist Morinės: Ai po gjykohet pėr dronin qė ngriti peshė cdo shqiptar

Princesha Elia Zaharia kėrkon lirimin e Ballist Morinės: Ai po gjykohet pėr dronin qė ngriti peshė cdo shqiptar

Protestës për lirimin e Ismail Morinës, autori të dronit një vit më parë në...

Eli Fara nuk del vend e pa vend

Eli Fara nuk del vend e pa vend

Vetëm ku ka diçka për të thënë e nuk dëshiron të dalë vend e pa vend. Ky...

Sa vetė e shkruan kėngėn e re tė Tunės?

Sa vetė e shkruan kėngėn e re tė Tunės?

Një këngë shumë interesante e ritmikë sapo erdhi nga Tuna e kur bëhet fjalë për...

Samanta seksi nė “SS”

Samanta seksi nė “SS”

“Street Style”, kështu e ka quajtur këngëtarja Samanta Karavella veshjen e saj në foto...

P4 - 630 x 90
Sulmohet nga peshkaqeni, “Mė kafshoi nė shpinė dhe mė shpėtoi jetėn”

Sulmohet nga peshkaqeni, “Mė kafshoi nė shpinė dhe mė shpėtoi jetėn”

U shpëtua nga sulmi i një peshkaqeni. Është kjo historia e pabesueshme e Eugene Finney, një...

Fėmija 4 vjeē ka dhimbje tė forta barku, mjekėt bėjnė njė zbulim shokues

Fėmija 4 vjeē ka dhimbje tė forta barku, mjekėt bėjnė njė zbulim shokues

Një fëmijë 4 vjeç zbulon se është “shtatzënë”. Ishte një...

Mėsuesja zhvishet para nxėnėsve (Video)

Mėsuesja zhvishet para nxėnėsve (Video)

Një mësuese në një shkollë 9­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft...

Gjashtė ankesat e meshkujve nė terapinė nė ēift

Gjashtė ankesat e meshkujve nė terapinė nė ēift

Burrat kanë ankesat e tyre në seancat e terapisë në çift. Ndër të tjera, ata...

Shpėrndaje
Sondazh

Cilat nga kėto kėngė ju pelqenė?

  • Shyhrete Behluli - Per vajzen 2015
  • Astrit Mulaj - Ajo po martohet 2015
  • Ermal Fejzullahu ft. Lumi B, Ledri Vula - Shko 2015
  • Lori - Me ty nuk flas 2015
  • Meda - Faliminderit Nene 2015
  • Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi je ti 2015
P9 - 220 x 90