Bota e Yjeve
Zbulohet sozia e Butrint Imerit, ngjashmëria e tyre është e frikshme (FOTO)

Zbulohet sozia e Butrint Imerit, ngjashmëria e tyre është e frikshme (FOTO)

Kemi parë persona që ngjajnë aq shumë me njëri-tjetrin sa edhe jemi...

“Miss dhe Mister Vogëllushi” me 30 korrik në Shkodër, producentja ka gati një super show (Foto)

“Miss dhe Mister Vogëllushi” me 30 korrik në Shkodër, producentja ka gati një super show (Foto)

Producentja e njohur shkodrane Shpresa Drasati ka gati në mbrëmjen e 30 Korrikut një super...

"Qaj moj zemer qaj" vjen nga Fidan Prelezi & Drejtimja

"Qaj moj zemer qaj" vjen nga Fidan Prelezi & Drejtimja

Zakonisht jemi mësuar që gjatë sezonit veror të jemi të bombarduar nga kënget ritmike dhe...

Pro Band me këngën e Armendit dhe Aidës hit i kësaj vere

Pro Band me këngën e Armendit dhe Aidës hit i kësaj vere

Ka ardhur një këngë që po pëlqyer mjaft. Grupi Pro Band kanë sjellë këngën...

KMC, freskon verën me ritmet e “A ma fal”

KMC, freskon verën me ritmet e “A ma fal”

“A ma fal” e KMC-së, lançohet të shtunën! Klajdi Zenunllari ose siç njihet...

Arian Krasniqi lanson projektin e ri “Pse e dua nuk kam faj”

Arian Krasniqi lanson projektin e ri “Pse e dua nuk kam faj”

I bukur, i talentuar dhe shum serioz në punë. Ky është Arian Krasniqi i cili ka bërë...

P4 - 630 x 90
5 mënyra si të dukeni më atraktivë, sipas shkencës

5 mënyra si të dukeni më atraktivë, sipas shkencës

Bazuar në pikëpamjet e evolucionit, ne tërhiqemi nga njerëz të cilët i perceptojmë...

18 vjeçarja humb jetën në krahët e të dashurit pasi jep puthjen e parë

18 vjeçarja humb jetën në krahët e të dashurit pasi jep puthjen e parë

Puthja e parë e dashurisë së vërtetë ka qëlluar tragjike për një...

A ndikon numri i partnerëve të mëparshëm në divorc?

A ndikon numri i partnerëve të mëparshëm në divorc?

Sipas një studimi është zbuluar se si numri i partnerëve seksual të mëparshëm mund...

Komplimentet që një mashkulli i pëlqen t’i dëgjojë

Komplimentet që një mashkulli i pëlqen t’i dëgjojë

Sipas një sondazhi komplimentet që meshkujt dëshirojnë ti dëgjojnë nuk janë...

Shpërndaje
Sondazh

Cila nga këto këngë mendoni se duhet të zgjedhet hiti i muajit JANAR 2017?

  • Meda - Moj esnafe
  • Sinan Vllasaliu - Ma le kile
  • Gili - Kalle Kalle
  • Lori - Ai djali
  • Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  • Ermal Fejzullahu - Pa Mu
  • Majk - Fund
P9 - 220 x 90