Bota e Yjeve
Aros vjen fuqishem me projektin e pare

Aros vjen fuqishem me projektin e pare

Arlind Osmanaj i njohur si Aros ka sjellur projektin e tij të parë profesiona. Është nga Peja por...

Alil Kerkuti godet me kengen Une te dua

Alil Kerkuti godet me kengen Une te dua

Quhet Alil Kërkuti, është 27 vjeç dhe vjen nga Dibra e Madhe e Maqedonisë. Këndon...

Imazhe nga klipi i Endrit me Fero!

Imazhe nga klipi i Endrit me Fero!

2016-tën, On Records po mendon ta mbyll me një tjetër artist në treg. Bëhet fjalë...

Aldon Sadiku vetem 22 vjec kampion edhe ne FITNESS CLASSIC (Foto)

Aldon Sadiku vetem 22 vjec kampion edhe ne FITNESS CLASSIC (Foto)

Aldon Sadiku është kampion në kategorinë “Fitness Classic” në garat e mbajtura nga...

Don Granit Shala shume shpejt ne politike

Don Granit Shala shume shpejt ne politike

Tashmë e njohim të gjithë. Ai është me origjinë nga fshati Loxhë e Kosovës dhe...

Glamur dhe Mode ne Dardha Fashion Night (Foto)

Glamur dhe Mode ne Dardha Fashion Night (Foto)

Fundjavën e kaluar në Prishtinë në Qendrën Tregtare Dardha u mbajt një event mode që...

P4 - 630 x 90
 "Im shoq po vdes, ju lutem me ndihmoni!". Interneti ben mrekulli pas kesaj thirrjeje (Foto)

"Im shoq po vdes, ju lutem me ndihmoni!". Interneti ben mrekulli pas kesaj thirrjeje (Foto)

Interneti ka një fuqi të jashtëzakonshme dhe këtë e tregojnë çdo ditë...

Kjo grua ka lindur vajzen ne veture, ja cfare kerkon tani (Foto)

Kjo grua ka lindur vajzen ne veture, ja cfare kerkon tani (Foto)

Amerikanja Beth Newell, lindi vajzën e saj mbrapa në ulëset e veturës Honda. Pak pas lindjes,...

Nje makine super luksoze cudit tetovaret

Nje makine super luksoze cudit tetovaret

Tetovarët gjithmonë janë shquar për surpriza dhe befasi të shumta derisa nëpër...

 Si t`i rregulloni floket ne ditet me shi (Video)

Si t`i rregulloni floket ne ditet me shi (Video)

Gjatë ditëve me shi, një nga dilemat më të mëdha për femrat është se si...

Shpėrndaje
Sondazh

Cili eshte hiti i veres?

  • Enca ft. Noizy - Bow Down
  • Ghetto Geasy feat Majk - Ajo
  • Capital T feat Dhurata Dora - Bongo
  • Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula
  • Samanta ft. Gent Fatali - Na e dina
P9 - 220 x 90